Dažų pasirinkimas tai ne tik spalvos išsirinkimas: visi dažų gamintojai siūlo skirtingas linijas lauko ir vidaus naudojimui, taip pat atskiriami dažai skirtingiems metalams, blizgesiui specialiems efektams išgauti ar papildomoms charakteristikoms suteikti.

Dažų pasirinkimas tai ne tik spalvos išsirinkimas: visi dažų gamintojai siūlo skirtingas linijas lauko ir vidaus naudojimui, taip pat atskiriami dažai skirtingiems metalams, blizgesiui specialiems efektams išgauti ar papildomoms charakteristikoms suteikti. Priklausomai nuo Jūsų norimo rezultato mes bei mūsų naudojamų dažų gamintojai gali pasiūlyti Jūsų lūkesčius labiausiai atitinkančius dažus.
Dažai pagal savo sudėtį skirstomi į:

  • Epoksidiniai milteliniai dažai – gali sukurti itin blizgų efektą su labai lygiu paviršiumi. šie dažai puikiai prikimpa, pasižymi lankstumu bei kietumu, be to yra pakankamai atsparūs cheminiam poveikiui ir itin gerai saugo nuo rūdžių. Pagrindiniai trūkumai – mažai atsparūs karščiui ir nuolatinei šviesai.
  • Akriliniai milteliniai dažai – pakankamai aukšti blizgumas bei spalvos atsparumas aplinkos poveikiui. Šie dažai dažnai naudojami lauko objektams, nes yra atsparūs karščiui bei šarmams.
  • Poliesterio milteliniai dažai – pasižymi tarpinėmis epoksidinių ir akrilinių dažų savybėmis. yra itin ilgalaikiai ir atsparūs šviesai, pasižymi labai geromis fizinėmis savybėmis. Taip pat plačiai naudojama lauko objektams.
  • Epoksidiniai-poliesterio milteliniai dažai – pagrindinės šių dažų savybės yra tokios pačios kaip epoksidinių miltelinių dažų, tačiau turi papildomų privalumų – negeltonuoja veikiami nuolatinės šviesos bei yra atsparesni aplinkos poveikiui, tačiau dažniausiai naudojami vidaus darbams.
  • Poliuretano milteliniai dažai – turi labai geras tiek fizines, tiek chemines savybes bei pasižymi ilgailaikiu atsparumo vėliau naudojant objektą lauko sąlygomis.