Paslaugos

Mūsų kompanija gali pasiūlyti įvairias paslaugas susijusias su milteliniu dažymu. Apsilankę pas mus Jūs liksite ne tik patenkinti galutiniu rezultatu, bet ir mūsų kokybe, operatyvumu ir aptarnavimu.


Miltelinis dažymas – mūsų pagrindinė suteikiama paslauga, plačiau apie patį miltelinį dažymą galite paskaityti miltelinio dažymo skiltyje. Turėdami modernias technologijas galime jums pasiūlyti praktiškai viską, ko jūs norite – belieka Jums išsirinkti. Specializuojamės cinkuotų gaminių dažyme, tačiau galime dažyti visus metalus. Tikimės, kad turėdami savo modernią dažyklą ir patirtį galėsime surasti Jus tenkinantį sprendimą.

Gaminių transportavimas – galime jūsų gaminius tiek atsivežti, tiek Jums parvežti ar pristatyti Jūsų klientui.

Gaminių įpakavimas – esant poreikiui – galime Jūsų gaminius papildomai apsaugoti ir supakuoti.

Gaminių paruošimas – turime cheminio paruošimo vonias, tinkamas kokybiškai apdoroti cinkuotus bei juodo metalo gaminius. Toks paruošimas būtinas tikintis visų miltelinio dažymo privalumų (ilgaamžiškumo, apsaugos nuo korozijos, dažų lankstumo, spalvos neišblukimo ir pan.)

Smėliavimas arba srautinis valymas – tai abrazyvinis paviršiaus apdirbimo būdas, siekiant jį nuvalyti, pašiaušti, prieš gruntuojant ar dažant. Smėliavimas – kaip technologija – tai pigiausias, aukštos kokybės ir veiksmingiausias būdas pašalinti korozijos židiniams, rūdims, ar siekiant nuvalyti senus dažus, naftos produktus, riebalus, kitus nešvarumus ir pan, todėl jis naudojamas daugelyje pramonės sričių, o jo panaudojimas yra didžiulis. Valymas atliekamas panaudojant smėliaputes ar kitaip vadinamas smėliasroves, bei kompresorių – stipri oro srovė patenka į smėliaputę, kur sukuriamas oro srovės su abrazyvine medžiaga srautas – kuris išpurškiamas ant valomo paviršiaus. Toks srautas pasieks visus plyšius ir tarpus, o abrazyvas iki pirminio medžiagos paviršiaus nuvalys bet kokį paviršių.

color_smoke